Pracownik sprzątający

Poziom stanowiska:
Charakter pracy:
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny Etat

Informacje o firmie:

Metalzbyt Sp. z o.o.
Nasza historia sięga 1946 roku, a dziś jesteśmy klasyfikowani jako jedna z największych firm województwa pomorskiego. Główną działalnością firmy jest handel hurtowy oraz detaliczny wyrobami hutniczymi, metalowymi, materiałami budowlanymi, wykończeniowymi oraz wszystkim dla majsterkowicza.

Firma była wielokrotnie nominowana do nagrody „Gazele Biznesu” oraz otrzymała certyfikat „Złoty Płatnik”.

Sprzedaż prowadzimy w 5 oddziałach, a nasz zespół to 180 osób.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie czystości na terenie marketu budowlanego i biurowca.

UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRYCH SZUKAMY:

  • Uczciwość i dokładność,
  • Zaangażowanie w pracę.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
  • Praca w firmie z wieloletnią tradycją,
  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. karta multisport, prywatna opieka medyczna),

Formularz rekrutacyjny:

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu aplikuj przez zamieszczony poniżej formularz lub przekaż swoje dokumenty na adres naszej siedziby lub jednego z naszych oddziałów.

Prosimy o dołączenie do swojej oferty zgody na przetwarzanie danych osobowych ( do pobrania w zakładce: Ochrona danych osobowych). Oferty nie zawierające zgody w przedstawionej formule nie będą rozpatrywane.

Przesłane przez Panią/Pana dokumenty aplikacyjne nie będą zwracane. „METALZBYT” Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wgrywanie...
fileuploaded.jpg
Za duży plik.
Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Jeżeli spełnisz nasze oczekiwania, odezwiemy się do Ciebie ;)
Ups! Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz.