Torba narzędziowa Neo /84-308/

Torba monterska Neo 84-308 dedykowana jest fachowcom, którzy lubią mieć wszystko w jednym miejscu. Torba narzędziowa wyposażona jest w liczne kieszenie i praktyczne uchwyty na narzędzia, które pozwalają fachowcom na wygodne przechowywanie akcesoriów, zachowując przy tym porządek. Torba monterska wykonana jest z wytrzymałego poliestru odpornego na przetarcia oraz wyposażona jest w mocne, podwójne zamki błyskawiczne.
Sztywna konstrukcja torby narzędziowej oraz zabezpieczające podstawki od spodu pozwalają bezpiecznie odstawić torbę bez ryzyka jej wywrócenia
Podstawki dodatkowo zabezpieczają spód torby przed przetarciami
Wygodny uchwyt oraz regulowany pasek na ramię do wygodnego przenoszenia
Możliwość powiększenia komory głównej, dzięki wyjmowanej przegrodzie
Wewnątrz torby znajdują się dwie kieszenie wyposażone w suwak do bezpiecznego przechowywania dokumentów
Torba monterska posiada liczne uchwyty przeznaczone m.in. na wkrętaki, klucze płasko-oczkowe, szczypce oraz inne narzędzia, dzięki czemu fachowiec w prosty i szybki sposób może znaleźć narzędzie, które potrzebuje w danej chwili do prac.

Cena Promocyjna:
139,99 zł/szt.
brutto
191,90 zł/szt.
Promocje Miesiąca
Zobacz wszystkie promocje

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą? Promocje, nowości czy porady w sprawach techniczno-budowlanych? Zapisz się do naszego newslettera i skorzystaj z wyjątkowych korzyści przygotowanych specjalnie dla Ciebie!

Dziękujemy! Zostałeś pomyślnie zapisany do newslettera!
Ups! Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.