Uszczelniacz elastyczny "Dach & Elewacja" MS-Polimer 290 ml Penosil: bezbarwny, czarny - 16,25 zł/szt. netto

PENOSIL Dach & Elewacja Elastyczny uszczelniacz hybrydowy ODPORNY NA DESZCZ PO 2 GODZINACH.

Uszczelniacz hybrydowy PENOSIL Dach&Elewacja Elastyczny jest szybkoschnący i w ciągu zaledwie dwóch godzin tworzy wiązanie w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych. Deszcz w żaden sposób nie wpływa na jego wydajność, a uszczelniacz zachowuje swoją trwałość, przyczepność i elastyczność przez lata. GOTOWY DO MALOWANIA PO 1 GODZINIE

PENOSIL Dach&Elewacja Elastyczny może być od razu malowany farbą w sprayu, a wystarczy jedynie 30 minut, aby móc malować go pędzlem czy wałkiem. Można do tego używać prawie każdego rodzaju farby i skończyć pracę szybciej niż kiedykolwiek. DO WSZYSTKICH POWIERZCHNI, NAWET WIGLOTNYCH.

Uszczelniacz hybrydowy PENOSIL Dach&Elewacja Elastyczny przylega do prawie każdego materiału stosowanego w budownictwie. Nie musisz się martwić, nawet jeśli powierzchnia jest wilgotna, gdyż to nie wpłynie na jego wydajność. Jednakże trzeba unikać stosowania produktu podczas deszczu lub w miejscach zalanych wodą.

19,99 PLN
brutto
Promocje Miesiąca
Zobacz wszystkie promocje

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą? Promocje, nowości czy porady w sprawach techniczno-budowlanych? Zapisz się do naszego newslettera i skorzystaj z wyjątkowych korzyści przygotowanych specjalnie dla Ciebie!

Dziękujemy! Zostałeś pomyślnie zapisany do newslettera!
Ups! Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.