Zaprawa klejowa Super Eco szara 25 kg Kerakoll

Najwyższej jakości klej o przedłużonym czasie przydatności do użycia, również na podłożach porowatych i nasiąkliwych. Eko kompatybilny, certyfikowany klej mineralny do wysoce wytrzymałego układania o podwyższonej przyczepności, idealny w Green Building. Jednoskładnikowy, o zredukowanej emisji CO2 i najniższej emisji lotnych związków organicznych, po związaniu odpowiedni do recyklingu jako kruszywo. Super Eco zapewnia przedłużony czas otwarty i korygowania, gwarantując szybkie i pewne układanie płytek nawet o dużej porowatości na podłożach bardzo nasiąkliwych.
Czas otwarty ≥ 30 min, Czas korygowania ≥ 40 min

PRZEZNACZENIE:
Układanie płytek ceramicznych na podłogach i ścianach.

ZALETY PRODUKTU:
Podłogi i ściany, wewnątrz i zewnątrz Grubość warstwy do 10 mm.

Materiały: płytki ceramiczne, mozaika ceramiczna.
Podłoża: tynkach cementowych i zaprawach cementowo-wapiennych, jastrychy cementowe, jastrychach mineralnych Rekord® Eco Pronto i Keracem® Eco Pronto, jastrychach wykonywanych z użyciem profesjonalnych spoiw hydraulicznych Rekord® Eco i Keracem® Eco.

Podłogi i ściany, wewnątrz i na zewnątrz, do pomieszczeń mieszkalnych, handlowych i przemysłowych, również w strefach narażonych na przemarzanie. Nie stosować do podłoży na bazie gipsu i anhydrytu bez uprzedniego zaimpregnowania profesjonalnym wodnym środkiem gruntującym Primer A Eco; na płyty gipsowo-kartonowe; na stare podłogi ceramiczne, z piaskowca i kamienia naturalnego, na płyty grzewcze podłóg ogrzewanych i podłoża odkształcalne; na materiały plastyczne, metale i drewno; na podłoża mokre lub narażone na kapilarne podciąganie wilgoci; w pomieszczeniach o stałej obecności wody.

PARAMETRY TECHNICZNE:
czas gotowości do pracy: 240 min. czas otwarty pracy: 30 min.
ilość w opakowaniu: 25 kg kolor: szary
obciążenie ruchem pieszym po: 12 h
odporność na temperaturę: -30 do +80 °C
spoinowanie: ≈ 6 h ściany / ≈ 12 h podłogi
wydajność [kg/m²]: 2,5 - 4 kg/m²
zakres temperatur stosowania: 5 - 35 °C

1KG - 0,64 ZŁ

Cena Promocyjna:
15,99 zł
brutto
20,18 zł
Promocje Miesiąca
Zobacz wszystkie promocje

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą? Promocje, nowości czy porady w sprawach techniczno-budowlanych? Zapisz się do naszego newslettera i skorzystaj z wyjątkowych korzyści przygotowanych specjalnie dla Ciebie!

Dziękujemy! Zostałeś pomyślnie zapisany do newslettera!
Ups! Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.